Powered by
Šių laikų tendencijos

Šiandienos driftas yra smarkiai pasikeitęs nuo jo ištakų, to paneigti ko gero neįmanoma. Tai yra tiesa tiek jo gimimo šalyje Japonijoje, tiek Amerikoje, tiek ir čia – Lietuvoje. Visuose kraštuose drifto istorija veda link jo egzistavimo kaip sporto šakos. Taip viskas vystosi senosios kultūros kaina, kadangi per laiką nusistovi pasikeitę automobilių, trasų bei stilistikos sprendimai, kurie yra skirti optimaliausiam variantui pasiekti laimėjimą. Jaunieji drifto vairuotojai lygiuojasi į tai kas matoma jų akiratyje: populiariųjų vairuotojų socialiniuose tinkluose bei žinių portaluose matoma turinį. Taip pametamas istorinis aspektas ir dabartinis driftas (mūsų šalies atveju) praranda ryšius su senaisiais įrašais forumuose ar įvairiuose asmeniniuose blog'uose.

Atgimimas

Tačiau jau kurį laiką galima stebėti kaip kituose pasasulio kraštuose atsižvelgiamą į praeitį ir bandoma ja pasidalinti su jaunesne karta per socialinės medijos kanalus (Sileightymania, Goodest Cast podcastai, bei visas šūsnis instagramo archyvavimo puslapių). Matant, kad Lietuvoje įvairių vairuotojų istorijos, bei bolidai gali būti pamiršti laike, bei nebeįkveps naujų vairuotojų, kilo noras kažką veikti ir tai įamžinti.


Tikslas

L.D.O.P. (Lietuvos Drifto Opozicijos Partija) sukūrėme pirma kaip draugų burelį, kurie nori matyti Lietuvos drifto autokultūroje didesnę įvairovę ir to siekiantys kuriant neįprastus automobilius bei smagų turinį socialiniuose tinkluose, o antra kaip paskatinimą kitiems, kurti kažką įkvėpiančio ir inovatyvaus. Tikiuosi rasite svetainėje ar mūsų idėjoje kažko artimo jums. Ačiū, kad apsilankėte.